e-commerce - płatności online

Przetwarzanie płatności w Internecie

Działalność na szybko rozwijającym się rynku e-commerce wymaga stosowania sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań realizacji płatności. Nasza pełna oferta usług została doceniona przez wiele przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż przez Internet.

E-transfer

Dostępny jest w wybranych bankach. Jest to przekierowanie Klienta na stronę internetową banku, gdzie po zalogowaniu otrzymuje w pełni uzupełniony formularz przelewu, który należy jedynie zatwierdzić.

E-przelew

Dostępny jest w każdym banku. Jest to integracja systemu płatności online z oprogramowaniem banków, które nie posiadają mechanizmu e-transferu. Dzięki autorskim narzędziom jakie stosujemy (działających w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych) karta przelewu bankowego jest uzupełniana również automatycznie.

Płatności kartami

Autoryzacja, przetwarzanie, rozliczenie i obsługa kart kredytowych i debetowych ze znakami Visa®, MasterCard®, Maestro®, Diners Club®, American Express® a także JCB®.

Dodatkowo

Raty online, płatność blikiem, moduły sklepowe, zintegrowane bramki, "pay per link" oraz wiele innych usług dla biznesu online.