TERMINALE PŁATNICZE POS

Korzyści ze współpracy:

CO WYRÓŻNIA NASZĄ OFERTĘ?

Najważniejsze cechy nasze oferty to: Krótki czas rozliczeń: Usługobiorca (Akceptant) otrzymuje przelew środków z transakcji kartowych na swój rachunek bankowy już następnego dnia roboczego po rozliczeniu transakcji. Konkurencyjne stawki dzierżawy za terminale i prowizji od transakcji. Wiele dodatkowych usług za które nie jest pobierana opłata. Wielu naszych klientów zdecydowało się również na naszą ofertę, ponieważ zapewniamy:

SERWIS

Każdej instalacji dokonują profesjonalni technicy. W razie awarii bądź usterek, na Państwa zgłoszenie, również pojawi się technik aby rozwiązać problem. Zapewniamy pełny dostęp do całodobowego Zespołu Obsługi Klientów.

BEZPŁATNE SZKOLENIE ORAZ MATERIAŁY INSTRUKTAŻOWE

Pracownikom bezpośrednio odpowiedzialnym za przyjmowanie płatności zapewniamy profesjonalne, prowadzone przez naszych kompetentnych Przedstawicieli Handlowych szkolenia, które odbywać się będą we wskazanych przez Państwa miejscach oraz zapewniamy odpowiednie materiały szkoleniowe i instruktażowe.

WSPARCIE MARKETINGOWE

Uznaliśmy, iż warunkiem satysfakcjonującej obie strony współpracy jest nie tylko najwyższej jakości działalność operacyjna, ale także wspieranie działań marketingowych w zakresie reklamowania Państwa Firmy i naszych usług. Przykładem takich działań, może być m.in. możliwość umieszczania grafiki (logo) Państwa firmy na wydrukach z terminalu - usługa jest nieodpłatna.

PANEL DOSTĘPU POPRZEZ WWW 

To nasze nieodpłatne narzędzie do generowania raportów i zestawień w trybie online, pozwalające na bezpieczne monitorowanie płatności i transakcji z dowolnej przeglądarki internetowej o dowolnej porze. Dzięki panelowi klienta możesz wyświetlić ostatnie przelewy na Twoje konto, obejrzeć raporty na temat transakcji, paczek i zestawień, a także zamówić bardziej złożone raporty, takie jak raporty o reklamacjach lub wnioskach o kopię potwierdzenia transakcji. Generowanie różnorodnych zestawień transakcji w zależności od potrzeb akceptanta.

Nasza oferta to również: Profesjonalna kadra przedstawicieli i serwisantów, Szeroki wybór usług dodatkowych, m.in. doładowania telefonów pre-paid, Nowoczesne rozwiązania technologiczne (technologia chipowa; GSM; GPRS; DSL; NFC; zintegrowane systemy kasowe; terminale stacjonarne i mobilne).