Oferta terminali płatniczych którą warto wybrać

Dodatkowe korzyści

Naszym klientom zapewniamy krótki czas rozliczeń, dzięki czemu firma przyjmująca płatności (Akceptant) otrzymuje przelew środków z transakcji kartowych, już na następny dzień roboczy po rozliczeniu transakcji.
Konkurencyjna wysokość opłat stałych oraz niskie prowizje od transakcji. Wiele dodatkowych usług za które nie jest pobierana opłata. Wysokie standardy bezpieczeństwa oraz przejrzystość warunków współpracy.

Ponadto:

BEZPŁATNY SZYBKI SERWIS


Każdą instalcję wykonują profesjonalni technicy. W razie awarii bądź usterek, na Państwa zgłoszenie, pojawi się również technik aby rozwiązać problem. Zapewniamy pełny dostęp do całodobowego Zespołu Obsługi Klienta.

BEZPŁATNE SZKOLENIE ORAZ MATERIAŁY INSTRUKTAŻOWE


Pracownikom bezpośrednio odpowiedzialnym za przyjmowanie płatności zapewniamy profesjonalne szkolenia oraz odpowiednie materiały szkoleniowe i instruktażowe.

WSPARCIE MARKETINGOWE


Uznaliśmy, iż warunkiem satysfakcjonującej obie strony współpracy jest nie tylko najwyższej jakości działalność operacyjna, ale także wspieranie działań marketingowych w zakresie reklamowania Państwa Firmy i naszych usług. Przykładem takich działań, może być m.in. możliwość umieszczania grafiki (logo) Państwa firmy, na wydrukach z terminala oraz na jego ekranie.

PANEL DOSTĘPU POPRZEZ WWW


To nasze nieodpłatne narzędzie do generowania raportów i zestawień w trybie online, pozwalające na bezpieczne monitorowanie płatności i transakcji z dowolnej przeglądarki internetowej o dowolnej porze. Dzięki panelowi klienta możesz wyświetlić ostatnie przelewy na Twoje konto, obejrzeć raporty na temat transakcji, paczek i zestawień, a także zamówić bardziej złożone raporty, takie jak raporty o reklamacjach lub wnioskach o kopię potwierdzenia transakcji. Generowanie różnorodnych zestawień transakcji w zależności od potrzeb akceptanta.