Jaki terminal płatniczy wybrać?

tanie terminale płatnicze

Oferujemy urządzenia dostosowane do potrzeb naszych klientów. Terminale płatnicze mogą korzystać z sieci internetowej lub telefonicznej dostępnej w punkcie sprzedaży. W innym wariancie termial może się komunikować z siecią za pomocą transmisji danych GPRS/3G (podobnie jak ma to miejsce w telefonach komórkowych). W przypadku rozwiązań GPRS nie są pobierane dodatkowe opłaty za transmisję danych i kartę SIM. W ofercie znadują się również urządzenia przenośne z wbudowanym zasilaniem, które sprawdzają się podczas dokonywania płatności poza placówką akceptanta, w dowolnym miescu, np. podczas dostawy do klienta. Nasza oferta to również to inne specjalistyczne rozwiązania akceptacji płatności bezgotówkowych.


Terminale płatnicze stacjonarne

Ingenico ICT250 IP/PSTN lub GPRS

Kilka wariantów modelowych, sprawia że Ingenico ICT250 znajduje zastosowanie we niemal wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży. Wersja GPRS posiada wbudowany modem GSM/GPRS, dzięku któremu, terminal będzie działąć nawet tam, gdzie nie ma przewodwego dostępu do sieci Internet. Do terminali opcjonalnie może zostastać dołaczone dodatkowe urządzenie w formie "Pin-padu" Ingenico IPP355. Wszystkie urządzenia posiadają kolorowe wyświetlacze, na których, bez dodatkowych opłat, może być prezentowane logo sprzedawcy.

najlepszy terminal płatniczy

Terminale płatnicze przenośne

Ingenico IWL255 GPRS/3G

Terminal mobilny łaczący się z Internetem, poprzez sieć telefoni komórkowej. Standard łączności 3G, znacząco skraca czas realizacji transakcji. Zastosowanie specjalnych kart SIM, niweluje problem zasięgu, ponieważ terminał łączy się z dowolną sięcią komórkową (nawet z sieciami zagranicznymi).

Ingenico IWL258 WiFi oraz Spire SPw80 WiFi

Jeśli punkt sprzedaży znajduje się w miejscu gdzie nie ma zasięgu sieci telefoni kómorkowej, a istotna jest mobilność terminali, idealnym rozwiązaniem będzie terminal łączący się poprzez WiFi. W przydaku tego rozwiązania wymagana jest lokalna sięć WiFi, pokrywająca swoim sygnałem obszar na którym będą przyjmowane płatności.

terminal płatniczy do restauracji

Urządzenia typu MPOS "Mobile Merchant"

Poza klsaycznymi terminalami płatniczymi, w naszej ofercie znajdują się również czytniki MPOS. To małe urządzenia, które wymagają współpracy z tabletem lub smartfonem. Na urządzenie mobilne (w systemie Android lub iOS), należy pobrać aplikację która będzie obsługiwać czytnik poprzez komunikację zdalną Bluetooth. Sprzęt w postaci czytników MPOS jest rekomendowany firmom o małym obrocie płatności kartami. Zaletą tego rozwiązania jest brak stałych miesięcznych opłat za dzierżawę.

terminal do taxi

Czytniki dla samoobsługowych punktów sprzedaży

Automaty vendingowe, biletomaty czy samoobsługowe myjnie samochodowe, to miejsca w których coraz częściej pojawia się możliwość płatniści kartą. Rozwiązania tego typu opierają się na zintegrowanych z maszyną sprzedającą, czytnikach zbliżeniowych bądź czytnikach typu chip&pin.

czytnik kart do automatu
Zadzwoń: 691 837 600