TERMINALE PŁATNICZE POS

Terminale płatnicze POS | Płatności online | Mobile Merchant

Oferujemy urządzenia dostosowane do potrzeb klientów. Terminale płatnicze mogą korzystać z sieci internetowej lub telefonicznej dostępnej w punkcie sprzedaży, lub komunikować się z siecią za pomocą transmisji danych GPRS (podobnie jak ma to miejsce w telefonach komórkowych). W przypadku rozwiązań GPRS nie są pobierane dodatkowe opłaty za transmisję danych i kartę SIM. W ofercie znadują się również urządzenia przenośne z wbudowanym zasilaniem, które sprawdzają się podczas dokonywania płatności poza placówką akceptanta, w dowolnym miescu, np. podczas dostawy do klienta. Nasza oferta to również bezprzewodowe terminale Bluetooth - WiFi, które umożliwiają akceptację kart w miejscach gdzie występuje problem z zasięgiem sieci telefonii komórkowej.

Urządzenia które oferujemy są w pełni dostosowane do realizacji płatności zbiliżeniowych kartami MasterCard PayPass i Visa Pay Wave oraz smatfonami z technologią NFC.

TERMINALE POS STACJONARNE


INGENICO ICT 250 oraz INGENICO ICT 250 GPRS

Terminal Ingenico ICT250 w dwóch wariantach: IP/PSTN oraz GPRS. Klasyczny terminal stacjonarny, który bardzo dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie płatności są przyjmowane w punkcie sprzedaży. Terminal posiada kolorowy wyświetlacz na którym może być prezentowane logo sklepu.


PIN-pad iPP350


"PIN Pad" może być częscią zestawu wraz z terminalami serii ICT250. Urządzenia zawiera czytnik kart chipowych oraz zatwierdzony przez PayPass® i PayWave® wbudowany czytnik zbliżeniowy, który realizuje również płątności dokonywane smartfonami. Kolorowy wyświetlacz może prezentować logo sprzedawcy.SPIRE SPc50

Spire WrocławTerminal płatniczy Spire SPc50 to urządzenie wyposażone w czytnik zbliżeniowy oraz kolorowy wyświetlacz. Przeznaczone do stacjonarnych punktów sprzedaży z łącznością dial-up lub IP. Terminal ten oferuję pełną gamę usług dodatkowych, w tym doładowania telefonów pre-paid.


PIN-pad Spire SPp10

Szybki i niezawodny PIN-pad, wyposażony w czytnik kart zbliżeniowych. Urządzenie dedykowane dla rozwiązań typu "Zintegrowane Systemy Kasowe".

TERMINALE POS PRZENOŚNE

INGENICO iWL255 3G

Bezprzewodowy terminal iWL220/iWL255 z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych, został stworzony aby sprostać wymaganiom przedsiębiorców niezależnie od miejsca prowadzenia działalności, m.in. w tranzycie. Wyjątkowo wydajna bateria oraz specjalna karta SIM udostępniająca najlepszy z możliwych zasięg są gwarancją wygody. Dodatkowo masz możliwość ręcznego wyboru sieci GSM z którą chcesz się połączyć. Terminal Ingenico iWL220 jest jednym z najlżejszym i najmniejszym z terminali dostępnych na rynku.

Spire SPw80 WiFi

Łatwy w użytkowaniu terminal bezprzewodowy WiFi. Idealnie sprawdza się w miejscach gdzie jest wymagana mobilność, a jest słaby zasięg GSM. Terminal wyposażony w intuicyjne przyciski i duży kolorowy wyświetlacz. Dodatkowo zestaw zawiera dedykowany router. Zintegrowany czytnik bezdotykowy współpracuje z kartami zbliżeniowymi oraz standardem NFC.