Terminale do akceptacji kart płatniczych

Polityka prywatności:

Uwaga!
Niniejsza oferta handlowo/usługowa zawarta w serwisie www.terminale-platnicze.wroclaw.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.PRAWA AUTORSKIE

Serwis terminale-platnicze.wroclaw.pl zawiera przekierowania (linki) do innych stron www wraz z zwięzłym opisem. Treści zawarte na tych stronach są przedmiotem praw autorskich przysługujących ich twórcy i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim. Grafiki przedstawiające marki firm, wykorzystane w serwisie mają charakter informacyjny. Grafiki przedstawiające produkty mają charakter poglądowy. Grafiki zostały zakupione w serwisie pl.fotolia.com i zostały zamieszczone na stronie zgodnie z licencją.

ZASTRZEŻENIA PRAWNE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wszelkie materiały zawarte w serwisie terminale-platnicze.wroclaw.pl są bezpłatne. Użytkownicy oraz zespół serwisu terminale-latnicze.wroclaw.pl nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody wynikłe z ich korzystania.

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Serwis terminale-platnicze.wroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane w witrynach zewnętrznych do których prowadzą odnośniki.

GROMADZENIE DANYCH OSOBOWYCH

Podczas wypełniania formularzy w serwisie www.terminale-platnicze.wroclaw.pl wymagamy podania co najmniej adresu email. Właściciel serwisu przetwarza dane osobowe użytkowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Adresów email i nr telefonów używamy, w szczególności, w celach kontaktowych aby przedstawić ofertę. Podanie pozostałych danych takich jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, numer NIP, opis firmy, numerów GG, Skype czy też Jabber nie jest obowiązkowe. Tylko od Ciebie zależy, czy udostępnisz je w celu ułatwienia kontaktu handlowego.

INFORMACJE LOGOWANIA

Podczas korzystania z serwisu www.terminale-platnicze.wroclaw.pl nasze serwery automatycznie rejestrują informacje przesyłane przez przeglądarkę użytkownika w trakcie wyświetlania witryny. Dzienniki serwera mogą zawierać takie informacje jak: żądanie sieciowe, adres IP, typ przeglądarki, język przeglądarki, data i godzina przesłania żądania. Podczas korzystania z serwisu www.terminale-platnicze.wroclaw.pl przeglądarka nie zapisuje plików cooki.